"התוכנית העסקית ל-2020 השתבשה בגלל הקורונה. חשוב להיות ערניים ולזהות סיכונים והזדמנויות"

חברת OSS Target מייבאת כספות משוכללות מארה"ב, עם טכנולוגיית RFID שמאפשרת פתיחה מהירה. בשנה האחרונה קיוותה החברה לבצע תצוגות תכלית של המוצר ללקוחות השונים, מה שלא התאפשר. למרות זאת, הבעלים שמוליק שופ מכין את התשתית ל"מרוץ המטורף שיהיה ביום שאחרי"

בשיתוף B144
30/12/2020
OSS כספות - B144. יח"צ,
כספות משוכללות בייבוא מארה"ב(צילום: יח"צ)

החודשים האחרונים היו לא שגרתיים ולא פשוטים עבור כולנו, ולאור המצב B144 משיקה פרויקט חדש ומיוחד שנועד לפרגן לבעלי עסקים קטנים ברחבי הארץ. בכל פעם נביא לכם כאן את סיפורו של עסק אחר, על מנת שתוכלו להכיר אותו ואולי גם לתמוך בו. והפעם, אנחנו משוחחים עם שמוליק שופ מחברת OSS Target.

שם העסק: Oss Target

שנת הקמה: 2018

ספר לנו על העסק שלך: "אנחנו יבואני כספות מיוחדות לנשק וחפצי ערך אחרים. הכספות הן של חברת Hornady האמריקאית, חברה ותיקה בתחום הבטחון. אנחנו מייבאים לישראל את כל מה שקשור לתחום הביטחון שלהם, שהתפתח מאוד בשנים האחרונות, בעיקר בכל הנוגע לנעילת אקדחים ורובים מפני משתמשים לא מורשים ובפרט ילדים. פתיחת הכספות אפשרית בכמה שיטות, לבחירת המשתמש - פתיחה באמצעות רכיבי RFID (השיטה מוגנת בפטנט), קידוד קוד בן ארבע עד שש ספרות, או מפתח מיוחד. הלקוח מקבל עם הכספת צמיד, מחזיק מפתחות ומדבקה, בהם מוכלל רכיב RFID. מכלול האפשרויות מאפשר לכל משתמש לתעדף את שיטת הפתיחה המתאימה לו בכל מצב, בחירום ובשגרה. מבחר הכספות גדול ומתאים לנשקים מסוג אקדחים ורובים. אפשר לעגון את הכספות בבית, במשרד, בחנות וברכב ובחלק מהכספות קיים התקן המאפשר עיגון באמצעות כבל פלדה ייעודי, המתאים גם לנסיעה".

כל הכספות מגיעות עם אפשרות לפתיחה באמצעות רכיבי RFID(צילום: יח"צ)

איך B144 עוזרת לקידום העסק שלך? "זו במה אמינה, השייכת לקבוצת בזק, גוף עסקי ותיק ומוכר. לכן, לקוחות רבים נחשפים לעמוד שלנו ב-B144".

איך אתה מקדם את עצמך בדיגיטל? "כרגע האתר שלנו בבנייה ותהיה לנו גם חנות דיגיטלית. החברה משתתפת עם עסקים אחרים במבצעים ללקוחות מתחומים שונים, מחוץ לאחסנת נשקים. צריך להתארגן עכשיו למרוץ המטורף שיהיה בעולם ביום שאחרי, ברגע שכולם ישתחררו מהקורונה".

פרגן לעסק אחר: "אני רוצה לפרגן לשותף עסקי שלי, חנות לתכשיטים בשם אסתי ברוק בירושלים, מול קניון ממילא ברחוב שלומציון המלכה 17. יש לו מוצר כספת שלי בחנות ואני מקווה שגם הוא יצליח בחודשים הקרובים להחזיר לעצמו את הלקוחות בארץ ובחו"ל".

OSS כספות - B144(צילום: יח"צ)

איך הקורונה השפיעה על העסק שלך? "על פי התוכנית העסקית שלנו, 2020 הייתה אמורה להיות השנה שבה נפגוש את הלקוחות באופן אישי, ולא רק בזום - בתצוגות, במטווחים ובבתי העסק. מגפת הקורונה מנעה מאיתנו לממש את התוכנית ופגעה בהתפתחות העסקית. חשיפת המוצרים ללקוחות הפרטיים נפגעה וצומצמה. הצלחנו לבצע מסע פרסום בטלוויזיה, ברשתות החברתיות כמו פייסבוק וגם בווטסאפ, ולעדכן אתת קטלוג המוצרים. חלק נכבד מהפניות אלינו הגיע מהמלצות של לקוחות, שכבר רכשו את המוצרים השונים".

איזה טיפ יש לך לבעלי עסקים אחרים? "קודם כל, לעצור ולחשוב מה היתרון היחסי שאתם מביאים ללקוחות, במוצר או בשירות. איך בונים את העסק בעידן תזרימי מורכב ובתקופה של חוסר ודאות של סגרים, מגבלות תנועה, הקטנת הפעילות העסקית והאבטלה הזמנית במשק. תחשבו איך לקרב את המוצר ללקוח. במקרה שלנו למשל, הייבוא נתקל בקשיים רבים וכדי לשפר את הזמינות ללקוחות נוצר הצורך בהגדלת המלאי - על כל המשתמע מכך. צריך להיות ערניים, לזהות סיכונים והזדמנויות, להישאר משוכללים מאוד, וכל הזמן לבדוק את עצמכם כדי שתשמרו על מחיר הגון, הצעת מבצעים ריאליים ובעיקר, תתמכו בלקוחות שלכם".

OSS כספות - B144(צילום: יח"צ)

איך אתה מדמיין את העסק שלך בעוד 5 שנים? "אנחנו פועלים עם גופים כמו משטרת ישראל וחברות ביטחוניות. בנוסף, אנו עוסקים בייעוץ ביטחוני ומשווקים חומרים מיוחדים לניקוי נשקים, מוצרים תעופתיים וכו'. חלק מהחומרים האלה מאושרים לשימוש גם בתעשיית המזון. אנו פועלים להרחבת שיתופי הפעולה בנושאים השונים ורואים את עצמנו כחברה המעניקה שירות מתקדם בתחומי הנעילה, הכספות, מוצרי הביטחון והייעוץ לחברות ביטחוניות מובילות בארץ, וגם פתרונות של נעילת ביטחון וכלי נשק לשוק הפרטי".

לקטלוג החברה

OSS כספות - B144(צילום: יח"צ)
  • כספות

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully